Profesjonalna kadra monterska - wykonawstwo konstrukcji stalowych

Działania poprzedzające montaż konstrukcji stalowych wymagają zaplanowania prac pod względem fachowym i logistycznym. Zadbać należy o przygotowanie terenu montażu, transport elementów, dobór odpowiedniej brygady montażowej. Wszystko to zapewni szybką i wydajną realizację inwestycji.

Montaże konstrukcji stalowych wykonujemy na terenie całego kraju. Brygadę stanowi zespół montażystów wysokościowych, dysponujący żurawiem i podnośnikiem teleskopowym. Kierownik brygady montażowej wykonuje swoje obowiązki i działa na podstawie uprawnień budowlanych do montażu konstrukcji stalowych. Nasi montażyści posiadają badania i uprawnienia do pracy na wysokości. To pracownicy doświadczeni i odpowiedzialni, którzy starannie analizują każdy etap montażu.

Jak wygląda praca brygady monterskiej?

Prefabrykowane elementy konstrukcji są identyfikowane z projektem montażowym i zespalane w większe grupy. Tak uzbrojone elementy są podawane żurawiem na plac montażu i wstawiane w odpowiednie miejsca. Nie bez znaczenia jest kolejność montażu. Wszystkie elementy konstrukcji są skręcane śrubami odpowiedniej klasy. Współpraca elementów jest poprawna, po ostatecznym zmontowaniu ram nośnych, uciągleń wzdłużnych, stężeń poziomych i oryglowania oraz dociągnięciu wszystkich śrub.


NASZE REALIZACJE